Tijdens de Eo Wijersprijsvraag 2025-2026 vinden drie landelijke bijeenkomsten plaats. Daarnaast organiseren de drie regio’s regionale bijeenkomsten. Op deze pagina vind je alle bijeenkomsten. Houd onze LinkedIn-pagina in de gaten voor actuele bijeenkomsten en aankondigingen.
bijeenkomsten
Kick-off bijeenkomst
Op vrijdagochtend 10 oktober vindt de kick-off bijeenkomst van de 13e editie van de Eo Wijersprijsvraag plaats in het evenementencentrum van Papendal in Arnhem. Onze partner NOC*NSF stelt haar deuren voor ons open. Het programma is van 10:00 – 12:45 uur met aansluitend een lunch en regiomarkt. Bekijk het programma hieronder.
Heb je interesse om deel te nemen aan de prijsvraag? Kom dan naar de kick-off bijeenkomst! Je kunt je oriënteren op welke regio je het meest interessant vindt en wie weet ontmoet je hier wel toekomstige ontwerpteamgenoten. Meld je aan via onderstaande button.
09:30 – 10:00 uur: Inloop met koffie en thee
10.00 – 11:15 uur: Eerste deel plenair programma met o.a.:
- Toelichting op het thema van de prijsvraag door de Eo Wijersstichting
- Toelichting op de samenwerking door onze partner NOC*NSF
- Inhoudelijke keynote door Vincent Luyendijk over regionaal ontwerpen aan gezondheid en geluk
- Toelichting op proces en de planning van de prijsvraag door de Eo Wijersstichting
11.15 – 11.30 uur: Pauze
11.30 – 12:45 uur: Tweede deel plenaire programma met o.a.:
- Pitches van de regio’s Drenthe-Overijssel, Foodvalley en Mooi Maasvallei
- Tips voor deelname ontwerpteams
12.45 – 13:30 uur: Regiomarkt en lunch
Mogelijkheid tot het nader kennismaken met de regio’s en het stellen van vragen inclusief netwerklunch.